.

♥Mix♥

KOKAIN, LUXUSNÍ ZABIJÁK!

27. září 2013 v 15:07
Kokain. Droga, kterou si "oblíbily" dětičky zbohatlíků i mnohé hollywoodské celebrity. Vědí ale vůbec, že je kokain za několik málo minut dokáže vynést do oblak, a následně stáhnout do pekla?

VYSTŘEL SI Z RODIČŮ!

22. září 2013 v 14:32

"VOLAL TI PAN MEDVED!"

Nech doma mamce lísteček se vzkazem: "Volal ti nějaký pan Medvěd... Máš mu co nejdřív zavolat nazpátek." Pod to připiš telefonní číslo, kterým se mamka dovolá přímo do ZOO. Pan Medvěd už se na zavolání určo těší:-)

KRÁLOVNA PIERCINGU

Rozstříhej si blok spojený kovovými kroužky uprostřed a vyrob si z něj super piercingy! Ozdob se jimi na nose, v uchu, na rtech - zkrátka všude, kde ti budou držet a zapůsobí přesvědčivě... Nebo si kup v drogerii speciální nalepovací kamínky a předstírej, že se jedná o pravý piercing, který ti udělali za peníze v kosmetickém salonu nebo v pravém tattoo studiu.

ZÁHADA V MOBILU

V nestřeženém okamžiku seber mámě nebo tátovi mobil a změň v něm jazyk z češtiny třeba na maďarštinu nebo na nějakou podobnou kruťárnu... Vsaď se, že rodiče nebudou vědět, která bije!

ŠOKUJÍCÍ SMSKA

Jestli to umíš, skryj si v mobilu svoje číslo (nebo to pošli z čísla, které tvoji rodiče neznají) a pošli tátovi nebo mámě takovouhle SMSku: "Děkujeme Vám, že jste využili našich služeb a stáhli jste z našich internetových stránek novou PC hru v hodnotě 1 500 korun. Tato částka bude operátorem automaticky připočtena k měsíčnímu vyúčtování Vašeho telefonního čísla!" Bacha ale, aby z toho vaši neměli infarkt!

LARVY V SÝRU...

Vpreparuj do kostky eidamu zrníčka rýže a potom vyděšeně zavolej na mámu: "Fuuuj, mami, prosim tebe, pocééém honem! V tom sýru jsou nakladený nějaký larvy! Bleee..." Minimálně do toho okamžiku, než si to máma pořádně prohlédne, bude dost vykulená:-)

MOČO-KÚRA

Do menší skleničky si potají nalej jablečný džus. Pak zajdi do koupelny, kde se bude zrovna holit tvůj taťka, a jako by se nechumelilo, mu oznam, že právě piješ vlastní moč. Důvod? Doporučila ti to tvoje doktorka, je to totiž zdravé... Brrr!

CHAOS V KOUPELNĚ

Šampony, sprcháče, krémy, pěny na holení... všechno, co máte v koupelně položené v blízkosti vany, aby to každý měl na dosah ruky, pořádně zpřeházej. Až si půjde dát tvůj táta nebo máma odpočinkovou lázeň, schovej se za dveřmi a poslouchej, co za zvuky a zlostné výkřiky se bude ozývat...

NEW TATTOO

Namaluj si černou tužkou na oči a nebo lihovkou na dobře viditelné místo na těle výrazný ornament. Potom svůj výtvor přestříkej lakem na vlasy (bude to působit opravdověji) a vyraz za pány rodiči s odvážným oznámením: "Asi bych vám měla něco říct, ale bojím se, že budete zuřit. No co, stejně byste si toho jednou všimli... Včera mi jeden týpek pokéroval ruku. Moc to nestálo, tak jsem do toho šla."

NEZNÁMÝ VYMAHAČ

Řekni rodičům, že u vás doma zvonil několikrát během odpoledne dooost rozzuřený chlapík a ptal se, kdy mu vaši konečně pošlou na účet ty peníze, které mu už tak dlouho dluží... Pozor! Nemuč tátu s mámou moc dlouho, jinak je fakticky trefí šlak!

PIZZA "GO HOME"

Ze skrytého čísla zavolej ze svého pokojíčku rodičům na mobil. Až to zvednou, zahlahol pozměněným hlasem: "Dobrý den, přejete si na tu objednanou pizzu extra porci česneku?" Na jejich protesty, že si nic neobjednali, vůbec nereaguj a dál si veď svou: "Jasně, rozumím. Takže dvojitá porce česneku. Do půl hodinky max jsme u vás."

PRASKLÉ POTRUBÍ

Jestli bydlíte v bytě, ke kterému patří i malý sklep s haraburdím, překvap rodiče smyšleným dopisem od domovního družstva: "Vážená paní, vážený pane..., z důvodu prasklého potrubí vás žádáme o to, abyste do dvou následujících dnů vyklidili svůj sklep, a zabránili tak případným škodám. S pozdravem, bytové družstvo."

ZVÍŘECÍ TANEC

Tancuj okolo svých rodičů a vydávej při tom podivné zvířecí zvuky. Až se tě zeptají, co to jako má být, nevěřícně se na ně podívej a pak jim s naprostou samozřejmostí odpověz, že se přece jedná o známou metodu zbavující tělo stresu.

NEVIDITELNÉ DVOJCE

Chovej se tak, jako bys měla vedle sebe pořád svého neviditelného kamaráda, řekněme třeba Huga. Neustále si s ním naoko povídej, a dokonce mu spolu s vámi prostři i ke stolu. Až to tvoje mamka s tátou nevydrží a zeptají se, co furt máš s tím Hugem, s klidem jim řekni: "Tsss... Copak vy nevíte, že mít imaginárního kamaráda je teď i v Hollywoodu největší trend? Takže vás prosím, abyste Huga přijali a byli na něj hodní. Dík."

KAMEŇÁK

Vezmi si u snídaně kousek housky. Bouchni s ní o stůl a zároveň naraz i zespoda kolenem do stolu, aby to vypadalo, že je houska už totálně tvrdá. Pak si postěžuj: "No, mami, kde jsi to pečivo kupovala? To se fakt nedá jíst!" Určitě se na to nachytá!

SŮL NAD ZLATO...

Odšroubuj víčko od slánky a přelep ho zespodu průhlednou lepenkou. Pak nasaď uzávěr zase zpátky. Potřebují si tvoji rodiče trochu přisolit jídlo? Smůla! Nakonec, sůl přece stejně zadržuje vodu a tím škodí zdraví, takže jim vlastně pomáháš:-)

POPLETENÁ KNIHOVNA

Vyndej všechny knížky z jejich obalů a ty pak mezi sebou různě proházej a nasaď je na knihy, na které samozřejmě vůbec nepatří. Výsledek? Najít svou milovanou knihu se stane pro rodiče věcí zcela nemožnou! P. S.: To samé můžeš udělat i s obaly od CD a DVD!

 
 

Reklama